Tempo Kondela Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý

Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si... více informací »
Tempo Kondela Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3
Značka: Tempo Kondela
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si...

Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý Moderní kancelář, znamená pro každého zcela něco odlišného. Někdo si představí prostor v industriálním designu, a někdo spíše něco více jednoduchého a klasického, jako například kancelářský nábytek z řady Johan 2 New. Tento kancelářský nábytek se pyšní především využíváním současných trendů, jako je flexibilita, vzdušnost, světlost a propojení spolehlivých materiálů s příjemným barevným dekorem. Již na první pohled je jasné, že se řada Johan 2 New zaměřuje na… Tento designový kousek lze zakoupit právě zde tady na našich stránkách umístěný v kategorii poličky a regály! Připravili jsme podobné produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu. Významná značka Tempo Kondela vám představuje top produkty.

Tento unikátní výrobek Tempo Kondela Kancelářský regál nízký Johan 2 New 3, bílý pocházející od značky Tempo Kondela můžete sehnat teď opravdu levně! Cena od 1 790 Kč.