Kontejner ANACO — masiv borovice, 6 zásuvek

Kontejner Anaco je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí kontejneru jsou pojízdná kolečka a... více informací »
Kontejner ANACO — masiv borovice
Značka: Kup Židle
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Kontejner Anaco je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí kontejneru jsou pojízdná kolečka a...

Kontejner Anaco je vyrobený z masivního borovicového dřeva v lakovaném provedení. Součástí kontejneru jsou pojízdná kolečka a šest praktických zásuvek. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
Šířka: 34 cm
Hloubka: 39 cm
Výška: 65 cm
Hmotnost: 10 kg Tento výjimečný kus Kontejner ANACO — masiv borovice, 6 zásuvek je k sehnání prostě tu na našich stránkách v oblíbené kategorii kancelář. Najděte si ještě podobné produkty z této populární kategorie za rozumné peníze! U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další kousky od značky Kup Židle. Najdete je níže na této stránce. Tato vyjímečná značka Kup Židle dlouhodobě nabízí velmi kvalitní zboží. A tady je důkaz.

Tento levný produkt Kontejner ANACO — masiv borovice, 6 zásuvek od populárního výrobce Kup Židle snadno můžete sehnat právě zde levně. Nyní za akční cenu 1 199 Kč.