Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80), dřevo, bílá

Stylový konferenční stolek SERAFIN je vyroben z vysoce kvalitní laminované MDF desky. Díky tomu tento kus nábytku skvěle zapadne... více informací »
Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80)
Značka: Kup Židle
5 290 Kč
Ověřit dostupnost
Stylový konferenční stolek SERAFIN je vyroben z vysoce kvalitní laminované MDF desky. Díky tomu tento kus nábytku skvěle zapadne...

Stylový konferenční stolek SERAFIN je vyroben z vysoce kvalitní laminované MDF desky. Díky tomu tento kus nábytku skvěle zapadne prakticky do každého aranžmá. Může být skvělým řešením do designových a moderních interiérů, kterým dodá spoustu stylu, ale i těch tradičněji zařízených.
 Rozměry:
– délka 80-160 cm
– šířka 80 cm
– výška 53-79 cm
 Materiál:
– laminovaná MDF deska
Oblíbený a kvalitní kousek Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80), dřevo, můžete nakoupit jednoduše tady na stránkách v populární kategorii stolky do obýváku! Najděte si unikátní kusy ze zmíněné kategorie za super peníze! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další zboží od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kousek Rozkládací konferenční stolek SERAFIN –⁠ 80x80x53 (+80), dřevo, bílá od značky s tradicí a dobrou pověstí Kup Židle máte možnost dostat právě teď v naší nabídce ve slevě. Akční cena již od 5 290 Kč.