ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury, černá

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem...

Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury Kancelářská židle ADK Mercury je oblíbená především díky svým širokým možnostem nastavení. Židli si můžete zcela přizpůsobit svému tělu, tak aby vám poskytla co největší pohodlí a ulevila vám od bolavých zad. K čalounění kancelářské židle Mercury jsou použity dva velice oblíbené materiály. Kombinace látky a síťoviny je velmi častá, a to z důvodu vysoké prodyšnosti síťoviny a extrémní pohodlnosti tkaniny. Použitá černá síťovina je velice elastická, tak aby se co…
Zcela unikátní výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury, černá máte možnost koupit snadno tu na našem webu v rubrice židle do kanceláře! Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Přední dodavatel ADK Trade s.r.o. vám představuje prvotřídní výrobky A tady je důkaz! U nás nabízíme více, máme v nabídce další kousky značky ADK Trade s.r.o.. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento vynikající výrobek ADK Trade s.r.o. Kancelářská síťovaná židle ADK Mercury, černá od kvalitní značky ADK Trade s.r.o. snadno naleznete právě teď téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 3 290 Kč.