ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Visitor

Kancelářské křeslo ADK Visitor Levné kancelářské křeslo ADK Visitor patří mezi naše nejlépe prodávané produkty. Jde o... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Visitor
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo ADK Visitor Levné kancelářské křeslo ADK Visitor patří mezi naše nejlépe prodávané produkty. Jde o...

Kancelářské křeslo ADK Visitor Levné kancelářské křeslo ADK Visitor patří mezi naše nejlépe prodávané produkty. Jde o speciální model křesla, který byl navržen tak, aby dokonale odpovídal požadavkům, které naši zákazníci kladou na kancelářské křeslo. Kancelářské křeslo Visitor nabídne houpací stavitelnou mechaniku, ergonomicky tvarované polstrování i reprezentativní vzhled, a to vše v balení za skvělou cenu. Celé křeslo Visitor je čalouněno elegantní černou prošívanou eko kůží. Tento odolný a snadno…
Kvalitní a levný produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Visitor je k získání přímo tu na webu umístěný v rubrice židle do kanceláře. Najděte si ještě jiné produkty z této rubriky jednoduše online.

Unikátní produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářské křeslo ADK Visitor od top výrobce ADK Trade s.r.o. snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní se slevou! Nyní pořídíte jen za 2 990 Kč.