ADK Trade s.r.o. Dětská židle ADK Fredo, růžová

Kancelářská židle ADK Fredo Kancelářská židle ADK Fredo je velice neobvyklým a zajímavým kusem vybavení, který nadchne... více informací »
ADK Trade s.r.o. Dětská židle ADK Fredo
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Fredo Kancelářská židle ADK Fredo je velice neobvyklým a zajímavým kusem vybavení, který nadchne...

Kancelářská židle ADK Fredo Kancelářská židle ADK Fredo je velice neobvyklým a zajímavým kusem vybavení, který nadchne každého oblíbence originality. Díky tomuto hravému designu se navíc židle ADK Fredo snadno stane dominantou pracovního či studijního koutku. Okouzlí vás tedy nejen svým designem, materiály, ale i možnostmi nastavení. Celý sedák i opěrák židle jsou čalouněny chlupatým, plyšovým materiálem v růžovém provedení. Zvolený materiál je velice měkký, jemný a příjemný na dotek, tudíž poskytne…Tento výjimečný produkt ADK Trade s.r.o. Dětská židle ADK Fredo, je k dispozici také na webu zařazený v rubrice dětské židle a stoly. Připravili jsme jiné zboží z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento oblíbený produkt ADK Trade s.r.o. Dětská židle ADK Fredo, růžová od známé značky ADK Trade s.r.o. pořídíte nyní levně! Aktuálně v akci za 1 990 Kč.