ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Riga, černá

Herní židle ADK Riga, černá Jednoduše stylová a elegantní herní židle ADK Riga nabídne kvalitní ergonomii, oporu celých zad,... více informací »
ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Riga
3 890 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle ADK Riga, černá Jednoduše stylová a elegantní herní židle ADK Riga nabídne kvalitní ergonomii, oporu celých zad,...

Herní židle ADK Riga, černá Jednoduše stylová a elegantní herní židle ADK Riga nabídne kvalitní ergonomii, oporu celých zad, robustní konstrukci, nastavitelný základní mechanismus a příjemné materiály. Jedná se tak o ideální startovací model pro vybavení k vašemu hernímu stolu, ale i pracovnímu stolu v pracovně či v kanceláří. Herní židle ADK Riga je v celé ploše příjemně polstrovaná. Čalounění pak tvoří elegantní černá eko kůže, která se vzhledem i na dotek podobá přírodní kůži. Tento materiál je velmi…Tento kvalitní výrobek ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Riga, černá lze nakoupit teď tu na našem webu v populární rubrice herní křesla k počítači. Podívejte se na unikátní produkty z této oblíbené rubriky za zcela nejnižší cenu! Přední výrobce ADK Trade s.r.o. má k dispozici vysoce kvalitní zboží. A tady je důkaz!

Unikátní a oblíbený produkt ADK Trade s.r.o. Herní židle ADK Riga, černá od top výrobce ADK Trade s.r.o. můžete sehnat zde nyní opravdu levně. Teď v akci 3 890 Kč.