Antares Dílenský taburet 1290 PU

Dílenský taburet 1290 PU Dílenský taburet 1290 PU je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské či laboratorní... více informací »
Antares Dílenský taburet 1290 PU
Značka: Antares
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Dílenský taburet 1290 PU Dílenský taburet 1290 PU je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské či laboratorní...

Dílenský taburet 1290 PU Dílenský taburet 1290 PU je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské či laboratorní prostředí. Určitě osloví svojí mechanickou odolností, nenáročnou údržbou a stabilní konstrukcí, kterou nabízí. Sedací základ taburetu 1290 PU tvoří kulatý sedák s průměrem 32 cm, který poskytuje pohodlné a praktické sezení u pracovního stolu. Sedák je vyroben z polyuretanu, který je jak mechanicky, tak chemicky odolný. Netoxicky měkčený polyuretan je navíc velice snadný na údržbu, a lze… Tento velmi žádaný kousek máte možnost sehnat v pohodě na stránkách v sekci taburety! Nyní můžete získat oblíbené produkty z této populární rubriky za výhodnou cenu! Populární značka Antares vám nabízí skvělé zboží Podívejte se sami!

Tento unikátní produkt Antares Dílenský taburet 1290 PU od společnosti Antares jednoduše najdete právě levně. Aktuálně v akci za 1 490 Kč.