Tempo Kondela Policová čtyřdveřová skříň Rioma New 7, grafit/dub artisan

Policová skříň Rioma New 7, grafit/dub artisan Perfektní kancelář, ve které budete podávat skvělý pracovní výkon, by měla... více informací »
Tempo Kondela Policová čtyřdveřová skříň Rioma New 7
Značka: Tempo Kondela
5 990 Kč
Ověřit dostupnost
Policová skříň Rioma New 7, grafit/dub artisan Perfektní kancelář, ve které budete podávat skvělý pracovní výkon, by měla...

Policová skříň Rioma New 7, grafit/dub artisan Perfektní kancelář, ve které budete podávat skvělý pracovní výkon, by měla být moderní, harmonická, elegantní, funkční, vzdušná a především praktická. Kancelář byste si navíc měli zařídit tak, aby podporovala vaší efektivitu a kreativitu. To vše a mnohé další splňuje sestava Rioma New, která vám umožní maximální pohodlí a přehled při práci. V sestavě naleznete kompletní vybavení, které zahrnuje stoly, regály, skříně i úložné kontejnery. Výrobky z této…
Oblíbený a kvalitní výrobek Tempo Kondela Policová čtyřdveřová skříň Rioma můžete získat lehce na webu zařazený v kategorii kancelářské skříně! Nyní si můžete vybrat ostatní produkty z této sekce za parádní cenu.

Oblíbený a akční kus Tempo Kondela Policová čtyřdveřová skříň Rioma New 7, grafit/dub artisan od populární značky Tempo Kondela naleznete na našich stránkách teď opravdu výhodně. Akční cena již od 5 990 Kč.