Halmar Psací stůl Eskimo B1, bílý

dimensions: 120/60/76 cm, material: lacquered MDF / laminated chipboard, ABS plastic on edges, color: white Psací stůl Eskimo B1, bílý... více informací »
Halmar Psací stůl Eskimo B1
Značka: Halmar
3 490 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

dimensions: 120/60/76 cm, material: lacquered MDF / laminated chipboard, ABS plastic on edges, color: white Psací stůl Eskimo B1, bílý Vzhled kanceláře ovlivňuje mnoho věcí. Proto volba nábytku by měla být co nejvíce pečlivá a důkladná. Představujeme Vám psací stůl Eskimo B1, který je velmi jedinečný díky svému provedením, protože se jedná o jednoduchý a zároveň elegantní a jemný stůl. Tento psací stůl Eskimo B1 se pyšní především využíváním moderních trendů, jako je flexibilita, vzdušnost, světlost a…
Akční a ve slevě produkt máte možnost dostat právě teď tady na našich stránkách v rubrice kancelářské psací stoly! Nyní pořídíte ještě podobné produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další vybrané kousky od výrobce Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Tento vyjímečný výrobce Halmar dlouhodobě vyrábí kvalitní zboží A to ještě není vše!