Konferenční stolek EMILY – MDF, více barev Divoký dub

Konferenční stolek EMILY je stylový kus nábytku, který zapadne do každé místnosti. Deska stolu je vyrobena z MDF desky, která má... více informací »
Konferenční stolek EMILY – MDF
Značka: Kup Židle
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek EMILY je stylový kus nábytku, který zapadne do každé místnosti. Deska stolu je vyrobena z MDF desky, která má...

Konferenční stolek EMILY je stylový kus nábytku, který zapadne do každé místnosti. Deska stolu je vyrobena z MDF desky, která má mimořádně velkou pevnost. Stolek je umístěn na pevných nohách z práškově lakované oceli. Konferenční stolek EMILY je moderním kusem nábytku. Nosnost 20 kg. 
Rozměry :
– délka: 110 cm
– šířka: 60 cm
– výška: 42 cm
Materiál:
– laminovaná MDF deska
– ocel s práškovým nástřikem
Hodně povedený produkt je k sehnání přímo tady na stránkách ve známé kategorii stolky do obýváku. Nyní si můžete koupit podobné kousky z této populární rubriky za outletovou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento levný produkt Konferenční stolek EMILY – MDF, více barev Divoký dub originál od výrobce Kup Židle jednoduše seženete tady teď právě opravdu výhodně! Nabídka od 2 999 Kč.