Barový stolek FLORIAN 2 NEW– MDF, chrom, bílá

Barový stolek FLORIAN 2 NEW stojí na chromové základně. Deska stolu je vyrobena z kvalitní a odolné MDF desky v bílém provedení.... více informací »
Barový stolek FLORIAN 2 NEW– MDF
Značka: Kup Židle
2 690 Kč
Ověřit dostupnost
Barový stolek FLORIAN 2 NEW stojí na chromové základně. Deska stolu je vyrobena z kvalitní a odolné MDF desky v bílém provedení....

Barový stolek FLORIAN 2 NEW stojí na chromové základně. Deska stolu je vyrobena z kvalitní a odolné MDF desky v bílém provedení. Stolek FLORIAN 2 NEW lze výškově nastavit pomocí pístu. S deskou stolu lze otáčet. Nosnost 100 kg.
Rozměry:- Výška: 70-91 cm- Průměr: 60 cmMateriál:- chromová ocel- MDF deskaŽádaný produkt Barový stolek FLORIAN 2 NEW– MDF, chrom, bílá máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách v populární sekci kuchyně. Podívejte se na ještě jiné zboží ze zmíněné sekce jednoduše online! Přední značka Kup Židle pro vás vyrábí vynikající výrobky.

Výjimečný a žádaný výrobek Barový stolek FLORIAN 2 NEW– MDF, chrom, bílá od populárního výrobce Kup Židle najdete na našich stránkách teď právě se slevou! Akční ceny od 2 690 Kč.