ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Basic, modrá

Kancelářská židle ADK Basic Kancelářská židle ADK Basic je skutečně základním modelem naší nabídky, čemuž odpovídá její... více informací »
ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Basic
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská židle ADK Basic Kancelářská židle ADK Basic je skutečně základním modelem naší nabídky, čemuž odpovídá její...

Kancelářská židle ADK Basic Kancelářská židle ADK Basic je skutečně základním modelem naší nabídky, čemuž odpovídá její skvělá cena. Co se vybavení týče ovšem směle konkuruje dražším modelům. Nabízí síťované opěradlo, ergonomické područky a elegantní vzhled. Opěradlo židle patří mezi středně vysoká a poskytuje kvalitní ergonomické vlastnosti. Vynikající je výrazné prohnutí pro podporu bederní páteře, které se markantně podílí na kvalitě sezení. Pomáhá předcházet bolestem kříže a zad celkově. Výplet…
Kvalitní a velmi žádaný produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK je k sehnání rovněž tady na stránkách v populární sekci židle do kanceláře! Připravili jsme zlevněné produkty z této známé sekce ve výprodejové akci! Známá značka ADK Trade s.r.o. vás a vaše blízké obohatí o špičkové zboží.

Tento akční produkt ADK Trade s.r.o. Kancelářská židle ADK Basic, modrá od společnosti ADK Trade s.r.o. jednoduše pořídíte u nás právě skutečně výhodně! Aktuálně v akci za 1 990 Kč.