Jídelní celodřevěná židle CORDA – bílá

Jídelní celodřevěná židle z masivního dřeva v bílém provedení vyrobená v retro designu. Židle se ideálně hodí do Vaší... více informací »
Jídelní celodřevěná židle CORDA – bílá
Značka: Kup Židle
1 341 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní celodřevěná židle z masivního dřeva v bílém provedení vyrobená v retro designu. Židle se ideálně hodí do Vaší...

Jídelní celodřevěná židle z masivního dřeva v bílém provedení vyrobená v retro designu. Židle se ideálně hodí do Vaší kuchyně nebo jídelny, je ale také vhodná do kanceláří, čekáren a podobně. Nosnost 110 kg.
Parametry produktuKarton1: 88×44,5×16Šířka sedu: 40 cmHloubka sedu: 38 cmVýška sedu: 45 cmStyl: RetroTyp podnože: 4 NohyMateriál kostry: MasivBarva kostry: BíláŠířka (cm): 40Hloubka (cm): 44Výška (cm): 85Nosnost (kg): 110Demontované: Ano Tento designový výrobek Jídelní celodřevěná židle CORDA – bílá jde pořídit právě teď tady na našich stránkách v oblíbené kategorii kuchyně. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny. V očích zákazníků populární výrobce Kup Židle nabízí špičkové produkty.

Akční kus Jídelní celodřevěná židle CORDA – bílá od značky Kup Židle snadno můžete najít v naší aktuální nabídce napořád výhodně. V akci od 1 341 Kč.