Halmar Dětská židle Coco, bílá

basic mechanism, dimensions: 48/53/80÷90 cm, material: plastic / eco leather, color: white Dětská židle Coco, bílá Stylová a veselá... více informací »
Halmar Dětská židle Coco
Značka: Halmar
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
basic mechanism, dimensions: 48/53/80÷90 cm, material: plastic / eco leather, color: white Dětská židle Coco, bílá Stylová a veselá...

basic mechanism, dimensions: 48/53/80÷90 cm, material: plastic / eco leather, color: white Dětská židle Coco, bílá Stylová a veselá dětská židle COCO bílé barvy nabídne za skvělou cenu velmi slušnou míru pohodlí i ergonomie. Výborně se hodí pro všechny aktivity, které vykonávají děti předškolního i školního věku. Navíc je vysoce odolná a snadno se udržuje, takže snese i hrubší zacházení. Robustní plastový odlitek, tvořící základ dětské židle COCO, je v oblasti sedáku měkce čalouněn a potažen hladkou eko… Tento akční kousek Halmar Dětská židle Coco, lze zakoupit rovnou tady na našich stránkách v kategorii dětské židle a stoly. Prozkoumejte ještě další výrobky z této sekce za příznivou cenu. Známý dodavatel Halmar pro své zákazníky dodává vynikající výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Halmar Dětská židle Coco, bílá od známého výrobce Halmar seženete tady teď právě za výhodnou cenu. Akční ceny již od 2 090 Kč.