Jídelní židle LECH – ocel, ekokůže, bílá

Jídelní židle LECH je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z... více informací »
Jídelní židle LECH – ocel
Značka: Kup Židle
990 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní židle LECH je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z...

Jídelní židle LECH je jednoduchý kus nábytku, který zapadne do každého interiéru. Pro elegantní vzhled je židle čalouněna z ekokůže v bílém odstínu. Tento potah má několik pozitivních vlastností, mezi které patří odolnost, snadná údržba a kvalita. Konstrukce židle je vyrobena z oceli. Jemnost židli dodává elegantní prošívání. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:
– výška: 100 cm
– výška sedu: 47 cm
– šířka: 42 cm
– hloubka: 42 cm
Materiál:
– chromová ocel
– ekokůže Výjimečný produkt Jídelní židle LECH – ocel, ekokůže, bílá jde získat bezstarostně tady u nás v kategorii kuchyňské židle. Připravili jsme pro vás parádní kusy ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! U nás nabízíme více, máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Jídelní židle LECH – ocel, ekokůže, bílá značky Kup Židle získáte tady teď ve slevě! Teď za akční cenu 990 Kč.