Jídelní židle RAYTON — masiv buk/kov, více barev Bílá

Stylová jídelní židle RAYTON s exkluzivním designem. Tato populární židle nabízí pohodlný sedák z pevného plastu a jeho... více informací »
Jídelní židle RAYTON —  masiv buk/kov
Značka: Kup Židle
1 089 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová jídelní židle RAYTON s exkluzivním designem. Tato populární židle nabízí pohodlný sedák z pevného plastu a jeho...

Stylová jídelní židle RAYTON s exkluzivním designem. Tato populární židle nabízí pohodlný sedák z pevného plastu a jeho nedílnou součástí jsou i designové prvky jako je například drobné průduchy v horní části opěráku
Podnož vyrobená z masivního dřeva v přírodním odstínu, která je zpěvněná kovovou trnoží, která zároveň vytváří skvělý designový prvek. Součástí podnože jsou i černé plastové kluzáky, které snižují riziko poškození podlahy. Nosnost židle je až 110 kg.
Skvěle se hodí nejen do kuchyní či jídelen, ale i do pracoven či zasedacích místností. 
Parametry židle RAYTON

Počet balení:
1

Karton1:
19,583×48,5×51

Šířka (cm):
46

Hloubka (cm):
54

Výška (cm):
84

Šířka sedu:
45 cm

Hloubka sedu:
41 cm

Výška sedu:
48 cm

Nosnost (kg):
110

Hmotnost (kg):
4,88 

Demontované:
Ano

Nový kus Jídelní židle RAYTON — masiv buk/kov, více barev Bílá je dostupný bez obtíží tu na našich stránkách v populární kategorii kuchyně. Vyberte si ještě jiné výrobky z této populární rubriky za výhodnou cenu. Máme toho více, máme v nabídce však také další prověřené produkty značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kus Jídelní židle RAYTON — masiv buk/kov, více barev Bílá pocházející od značky Kup Židle můžete najít u nás za výprodejovou cenu. Nabídky od 1 089 Kč.