Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice, bílý lak

Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení bílý lak. Výška sedu židle je... více informací »
Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice
Značka: Kup Židle
999 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení bílý lak. Výška sedu židle je...

Jídelní dřevěná židle Catia je vyrobena z masivního borovicového dřeva v barevném provedení bílý lak. Výška sedu židle je 45 cm. Židle je ideálním doplňkem do kuchyně či jídelny. Záruka je 24 měsíců. 
Parametry produktu:
Šířka: 41 cmHloubka: 42 cmVýška: 91 cmVýška sedu: 45 cmHmotnost: 4 kgDodávané v demontu Hodně žádaný kousek můžete najít rovněž tu na našich stránkách umístěný v rubrice kuchyně! Získejte zcela nové zboží ve zmiňované kategorii za výhodné peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů od značky Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Jídelní dřevěná židle CATIA — masiv borovice, bílý lak originál od značky Kup Židle jednoduše naleznete tady a teď téměř zdarma. Ceny již od 999 Kč.