Tempo Kondela Taburet Alpia, bílý

Taburet Alpia, bílý Pokud toužíte po něčem neobvyklém, po něčem co vám bude každá návštěva závidět, je taburet Alpia... více informací »
Tempo Kondela Taburet Alpia
Značka: Tempo Kondela
950 Kč
Ověřit dostupnost
Taburet Alpia, bílý Pokud toužíte po něčem neobvyklém, po něčem co vám bude každá návštěva závidět, je taburet Alpia...

Taburet Alpia, bílý Pokud toužíte po něčem neobvyklém, po něčem co vám bude každá návštěva závidět, je taburet Alpia přesně tím, co hledáte. Taburet Alpia navíc na první pohled i dotyk připomíná roztomilého medvídka. Na sedací části taburetu Alpia najdete jemnou umělou kožešinu. Bílý chlupatý sedák je maximálně pohodlný, a ve spojení s borovicovým dřevem získává na jedinečnosti. Zmíněné borovicové dřevo je velice pevné a stabilní. Kombinace materiálů pak vytváří unikátní kousek vybavení interiéru.… Zajímavý kousek Tempo Kondela Taburet Alpia, lze zakoupit právě tady na webu v rubrice taburety! Prozkoumejte oblíbené produkty z této populární rubriky na pár kliknutí. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce najdete další kvalitní produkty od výrobce Tempo Kondela. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tento výrobce Tempo Kondela vás a vaše blízké obohatí o top produkty.

Výjimečný produkt Tempo Kondela Taburet Alpia, bílý od kvalitní značky Tempo Kondela jednoduše můžete najít teď skutečně výhodně. Nabídky od 950 Kč.