Halmar Rozkládací jídelní stůl LORD, bílý

extension table, dimensions: 160÷200/90/75 cm, material: lacquered MDF / stainless steel, color: white Jídelní stůl LORD je stůl,... více informací »
Halmar Rozkládací jídelní stůl LORD
Značka: Halmar
15 490 Kč
Ověřit dostupnost
extension table, dimensions: 160÷200/90/75 cm, material: lacquered MDF / stainless steel, color: white Jídelní stůl LORD je stůl,...

extension table, dimensions: 160÷200/90/75 cm, material: lacquered MDF / stainless steel, color: white Jídelní stůl LORD je stůl, který se vyznačuje především svým vzhledem. Tento stůl zapůsobí i na ty nejnáročnější lidi se sofistikovaným vkusem. Pozoruhodné jsou také velmi klasické, jemné barvy, které budou vyhovovat široké škále stylů. K výrobě stolu jsou použity velice kvalitní materiály, lakovaný MDF a nerezová ocel. Oba materiály mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči poškození či rzi. Jídelní stůl…Tento designový produkt seženete bez problémů tady a teď na našem webu v populární sekci stoly do jídelny! Nyní najdete ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za rozumné peníze! Významný výrobce Halmar pro vás vyrábí kvalitní produkty Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na více skvělých kousků značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný produkt Halmar Rozkládací jídelní stůl LORD, bílý od známé značky Halmar snadno pořídíte teď se slevou. Teď za akční cenu 15 490 Kč.