Halmar Dětská židle Ibis Butterfly, bílá s motýlky

basic mechanism, dimensions: 53/59/88-100/45-57 cm, material: eco leather / cloth, color: multicolored Dětská židle Ibis Butterfly,... více informací »
Halmar Dětská židle Ibis Butterfly
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
basic mechanism, dimensions: 53/59/88-100/45-57 cm, material: eco leather / cloth, color: multicolored Dětská židle Ibis Butterfly,...

basic mechanism, dimensions: 53/59/88-100/45-57 cm, material: eco leather / cloth, color: multicolored Dětská židle Ibis Butterfly, bílá s motýlky Dětská židle IBIS butterfly na první pohled zaujme svým neobvyklým a moderním designem. Skvěle doplní dětský i studentský pokoj. Opěrák židle je čalouněn velmi pohodlnou membránovou tkaninou ve velmi zábavném vícebarevném designu. Použitá tkanina je velice odolný materiál, který je velice trvanlivý, a dokonce se velmi snadno udržuje. Sedák židle je poté… Povedený kus Halmar Dětská židle Ibis Butterfly, bílá s můžete dostat v pohodě u nás v rubrice dětské židle a stoly. Nyní můžete koupit ostatní produkty z této kategorie za parádní cenu! Významný dodavatel Halmar představuje špičkové výrobky. Udělejte radost sami sobě! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více produktů od dodavatele Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Halmar Dětská židle Ibis Butterfly, bílá s motýlky pocházející od značky Halmar snadno naleznete na našich stránkách teď ve slevě. Nabídka od 1 890 Kč.