Tempo Kondela Herní židle Agena, černá/červená

Herní židle Agena, černá/červená Herní židle Agena patří k jedním z designovým kusů z naší nabídky. Její dynamické a... více informací »
Tempo Kondela Herní židle Agena
Značka: Tempo Kondela
3 270 Kč
Ověřit dostupnost
Herní židle Agena, černá/červená Herní židle Agena patří k jedním z designovým kusů z naší nabídky. Její dynamické a...

Herní židle Agena, černá/červená Herní židle Agena patří k jedním z designovým kusů z naší nabídky. Její dynamické a elegantní tvary však přísně respektují ergonomické požadavky, díky čemuž židle Agena nabídne velmi nadstandardní pohodlí za skvělou cenu. Ergonomický tvar židle Agena je zdůrazněn červeným lemováním, které dokonale kontrastuje s černou eko kůží. Eko kůže je navíc pro osobitý charakter prošívaná zajímavými liniemi. Použitá eko kůže se vyznačuje především svoji pevností a odolností, ale… Tento exkluzivní produkt můžete získat právě teď na stránkách umístěný v kategorii herní křesla k počítači! Nyní můžete najít ještě podobné kusy ve zmíněné rubrice ve slevě! Výrobce Tempo Kondela dodává velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se sami!

Tento kvalitní výrobek Tempo Kondela Herní židle Agena, černá/červená s osvědčenou značkou Tempo Kondela jednoduše seženete tady nyní ve výprodejové akci! Ceny již od 3 270 Kč.