Halmar Jídelní stůl TRAX, černý/kouřové sklo

dimensions: 140/80/75 cm, material: glass / solid wood / powder coated steel, color: top - smoked, legs - black Jídelní stůl TRAX je... více informací »
Halmar Jídelní stůl TRAX
Značka: Halmar
2 990 Kč
Ověřit dostupnost
dimensions: 140/80/75 cm, material: glass / solid wood / powder coated steel, color: top - smoked, legs - black Jídelní stůl TRAX je...

dimensions: 140/80/75 cm, material: glass / solid wood / powder coated steel, color: top – smoked, legs – black Jídelní stůl TRAX je velice jednoduchý, přesto originální stůl, který Vás určitě uchvátí. Na výrobu desky stolu bylo použito kvalitní sklo v kouřovém provedení, toto provedení je zvoleno především kvůli jeho eleganci. Podnož stolu je poté vyrobena z černé malované práškované oceli a je ozvláštněna příčkou z masivního dřeva. Tato podnož je také pevně připevněna k desce stolu, tudíž je velmi… Hodně žádaný kousek Halmar Jídelní stůl TRAX, černý/kouřové můžete najít přímo tu na stránkách zařazený v kategorii stoly do jídelny. Nyní koupíte zcela nové kousky z této populární kategorie za super peníze!

Kvalitní výrobek Halmar Jídelní stůl TRAX, černý/kouřové sklo originál od výrobce Halmar snadno můžete pořídit nyní se slevou. Akční cena již od 2 990 Kč.