Relaxační designové křeslo s polštářem AVATAR — kov, šedá látka

AVATAR je mimořádně originální relaxační křeslo, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky. V každém interiéru vynikne... více informací »
Relaxační designové křeslo s polštářem AVATAR — kov
Značka: Kup Židle
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
AVATAR je mimořádně originální relaxační křeslo, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky. V každém interiéru vynikne...

AVATAR je mimořádně originální relaxační křeslo, které osloví i ty nejnáročnější zákazníky. V každém interiéru vynikne díky svému originálnímu zpracování. Bohatě polstrovaný sedák, polštářek pod bedra a netradičně zpracovaná skořepina z děj dělají budoucí hvězdu vašeho obýváku či pracovny. designově. Nosnost 120 kg.
Rozměry:

Výška [cm]
77

Šířka [cm]
67

Hloubka [cm]
55

Výška sedáku [cm]
49

Materiál:
– tkanina
– lakovaná ocel


Tento velmi žádaný výrobek Relaxační designové křeslo s polštářem AVATAR — kov, šedá látka naleznete taky tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice křesla do obýváku. Vyberte si ještě jiné produkty z této známé sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce také další prověřené zboží od značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Super produkt Relaxační designové křeslo s polštářem AVATAR — kov, šedá látka od našeho výrobce Kup Židle je dostupný momentálně v naši nabídce ve výprodejové akci! Právě teď za cenu 3 399 Kč.