Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, růžová

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená starorůžovou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním... více informací »
Dětská židle na kolečkách ROYA — samet
Značka: Kup Židle
1 969 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená starorůžovou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním...

Dětská židle ROYA v minimalistickém designu potažená starorůžovou sametovou látkou s výrazným kosočtvercovým prošíváním sedáku i vysokého opěráku. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž s nástřikem černé práškové barvy a s kolečky určenými na koberce. Nosnost je 70 kg. Použité materiály i vzhled vytvářejí z této židle příjemnou a oblíbenou součást dětského pokoje.
Parametry:

Výška (cm):
87-100

Šířka (cm):
46

Hloubka (cm):
53

Nosnost (kg):
70

Volitelný potah:
ne

Výška sedu (cm):
43-56

Tento kvalitní produkt Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, růžová máte možnost koupit zrovna tady na našich stránkách v oblíbené rubrice dětské židle a stoly! Nyní můžete koupit ostatní produkty z naší rubriky za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky další produkty od výrobce Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Kup Židle dlouhodobě prodává vynikající zboží.

Kvalitní a oblíbený výrobek Dětská židle na kolečkách ROYA — samet, kov, růžová od značky Kup Židle jednoduše seženete zde teď právě opravdu levně! Akční cena 1 969 Kč.