Halmar Dětská židle Matrix, bílá/černá

basic mechanism, dimensions: 48/53/78-88/41-51, material: eco leather / cloth, color: white / black Dětská židle Matrix, bílá/černá... více informací »
Halmar Dětská židle Matrix
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
basic mechanism, dimensions: 48/53/78-88/41-51, material: eco leather / cloth, color: white / black Dětská židle Matrix, bílá/černá...

basic mechanism, dimensions: 48/53/78-88/41-51, material: eco leather / cloth, color: white / black Dětská židle Matrix, bílá/černá Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale lze také využít i v ordinacích, kancelářích či pracovnách. Provedení sedací části je velice rafinované, jelikož jsou k čalounění použity dva materiály. K čalounění vnitřní strany je použita kvalitní tkanina, která je pro nevšední vzhled po celém svém rozsahu prošita. K čalounění vnější… Nejprodávanější výrobek Halmar Dětská židle Matrix, bílá/černá naleznete snadno tady a teď na našem webu ve známé kategorii dětské židle a stoly! Vyhledejte si akční produkty ve zmíněné kategorii za rozumné peníze.

Nejprodávanější kus Halmar Dětská židle Matrix, bílá/černá od výrobce Halmar snadno seženete právě teď v akci! Právě lze objednat jen za 1 690 Kč.