Dětská židle na kolečkách ANDY — látka, více barev Černá

Dětská židle na kolečkách ANDY nabízí skvělou výbavu za málo peněz. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje... více informací »
Dětská židle na kolečkách ANDY — látka
Značka: Kup Židle
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle na kolečkách ANDY nabízí skvělou výbavu za málo peněz. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje...

Dětská židle na kolečkách ANDY nabízí skvělou výbavu za málo peněz. Výplň je z kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje pětiramenný kovový kříž s kolečky určenými na koberce. Velkou výhodou jsou čalouněné opěrky rukou a síťovaná záda, aby se dítě méně potilo. Nosnost je 100 kg. Použité materiály i vzhled vytvářejí z této židle příjemnou a oblíbenou součást dětského pokoje.
 

Rozměry: 
– šířka 56 cm
– hloubka 41 cm
– výška 87-95 cm
Materiál: 
– tkanina
– síť
Další funkce:- mechanismus houpací
 

Oblíbený a akční produkt lze nakoupit bez obtíží tady na webu v sekci dětské židle a stoly. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie snadno online! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další zboží značky Kup Židle. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Kup Židle dlouhodobě vyrábí vynikající zboží.

Tento oblíbený výrobek Dětská židle na kolečkách ANDY — látka, více barev Černá pocházející od značky Kup Židle získáte na našich stránkách teď právě ve slevě. Právě lze objednat jen za 1 999 Kč.