Dětská židle na kolečkách TOBY — látka, více barev Růžová

Dětská židle TOBY na kolečkách bez područek s prošívaným opěradlem. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné... více informací »
Dětská židle na kolečkách TOBY — látka
Značka: Kup Židle
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle TOBY na kolečkách bez područek s prošívaným opěradlem. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné...

Dětská židle TOBY na kolečkách bez područek s prošívaným opěradlem. Výplň je v kvalitní PU pěny, která zaručuje příjemné dlouhodobé sezení. Je výškově nastavitelná a otočná. Správnou stabilitu zajišťuje kříž s kolečky určenými na koberce. Čalounění membránovou tkaninou, která je odolná vůči poškození. Nosnost je 80 kg. Více barev.

Rozměry:
– šířka 44 cm
– hloubka 52 cm
– výška 78-90 cm
– výška sedu 41-53 cm
Materiál:
– membránová tkanina
Další funkce:
– mechanismus houpací
Dostupné barevné varianty:
– modrá
– zelená
– růžová


Diskontní produkt Dětská židle na kolečkách TOBY lze pořídit v pohodě tady u nás ve známé rubrice dětské židle a stoly. Nyní najdete ještě podobné produkty ve zmiňované kategorii za báječnou cenu! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky značky Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Dětská židle na kolečkách TOBY — látka, více barev Růžová od známého výrobce Kup Židle můžete sehnat tady teď levně. Akční cena 1 399 Kč.