Antares Dílenský taburet 1290 C Antistatic

Dílenský taburet 1290 C Antistatic Dílenský taburet 1290 C Antistatic je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské... více informací »
Antares Dílenský taburet 1290 C Antistatic
Značka: Antares
4 290 Kč
Ověřit dostupnost
Dílenský taburet 1290 C Antistatic Dílenský taburet 1290 C Antistatic je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské...

Dílenský taburet 1290 C Antistatic Dílenský taburet 1290 C Antistatic je spolehlivý taburet určený pro náročnější dílenské či laboratorní prostředí. Určitě osloví svojí mechanickou odolností a dalšími bezpečnostními funkcemi, které nabízí. Taburet typu Antistatic je taburet, který je konstruován tak, aby odváděl případnou statickou elektřinu. Je tedy vhodný pro využití na pracovištích, kde jsou přítomny elektronické komponenty a těkavé chemikálie. Využití je možné z důvodu použitých materiálů, kdy jsou… Tento akční produkt Antares Dílenský taburet 1290 je k získání právě zde tady a teď na našich stránkách v rubrice taburety. Podívejte se na ještě ostatní zboží z této známé sekce za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Antares dodává vynikající sortiment Nakupujte výhoděn u nás. To není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Antares. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Antares Dílenský taburet 1290 C Antistatic od značky Antares můžete sehnat na našich stránkách levně. Akční cena 4 290 Kč.