Dřevěná jídelní židle HUBERT 8 – masiv, látka, více barev bílá / šedá

Dřevěná jídelní židle HUBERT8 je v klasickém designu. Kostra židle společně s opěrákem je tvořena z masivního dřeva v... více informací »
Dřevěná jídelní židle HUBERT 8 – masiv
Značka: Kup Židle
1 249 Kč
Ověřit dostupnost
Dřevěná jídelní židle HUBERT8 je v klasickém designu. Kostra židle společně s opěrákem je tvořena z masivního dřeva v...

Dřevěná jídelní židle HUBERT8 je v klasickém designu. Kostra židle společně s opěrákem je tvořena z masivního dřeva v různých odstínech. Vnitřní část opěráku a sedák jsou čalouněny příjemnou látkou ve více barvách. Židle je stavěna tak, aby poskytla co největší stabilitu a pohodlí. Nosnost je 120 kg.
Rozměry:
– šířka 45 cm
– hloubka 51 cm
– výška 90 cm
– výška sedu 47 cm
Materiál:
– masivní bukové dřevo
– látka
Tento exkluzivní produkt Dřevěná jídelní židle HUBERT je k získání právě teď u nás v oblíbené kategorii kuchyňské židle. Nyní pořídíte ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny. Významný dodavatel Kup Židle má v nabídce skvělý sortiment. Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. Mrkněte na více skvělých produktů od výrobce Kup Židle. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Dřevěná jídelní židle HUBERT 8 – masiv, látka, více barev bílá / šedá od populární značky Kup Židle jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě ve slevě. Aktuálně v akci za 1 249 Kč.