Komoda LIMA KM1 — dub sonoma

Komoda LIMA KM1 je praktická komoda. Je vyrobená v barevném provedení dub sonoma. Součástí komody je jedna zásuvka s kovovými... více informací »
Komoda LIMA KM1 — dub sonoma
Značka: Kup Židle
1 899 Kč
Ověřit dostupnost
Komoda LIMA KM1 je praktická komoda. Je vyrobená v barevném provedení dub sonoma. Součástí komody je jedna zásuvka s kovovými...

Komoda LIMA KM1 je praktická komoda. Je vyrobená v barevném provedení dub sonoma. Součástí komody je jedna zásuvka s kovovými pojezdy, dvoje dvířka a jedna variabilní police. Komoda vynikne jak v obývacím pokoji, tak v pracovně nebo předsíni. 
Komoda LIMA KM1 je vyrobena z kvalitních materiálů – laminovaná nábytková deska, lakovaná nábytková deska a ABS hrany. Použité materiály jsou známé zvýšenou odolností proti drobnému mechanickému poškození, nečistotám a vyznačují se nadprůměrnou životností.
Rozměry:
– šířka: 77 cm
– hloubka: 40 cm
– výška: 82 cm
Materiál:
– laminovaná nábytková deska
– lakovaná nábytková deska
– ABS hranyKvalitní a velmi žádaný kus Komoda LIMA KM1 — dub sonoma máte možnost pořídit jednoduše u nás v populární kategorii komody. Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za internetové ceny! Věhlasná značka Kup Židle dodává velmi kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Kvalitní výrobek Komoda LIMA KM1 — dub sonoma od známé společnosti Kup Židle můžete pořídit u nás ve slevě. Nabídka od 1 899 Kč.