Tempo Kondela Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma

Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a... více informací »
Tempo Kondela Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2
Značka: Tempo Kondela
3 360 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a...

Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma Vzhled kanceláře může velmi ovlivňovat pracovní výkon, v neútulné a neuspořádané kanceláři dochází ke ztrátě pozornosti a poklesu kreativity. Vzhled kanceláře navíc reprezentuje celou firmu, partneři a zákazníci si dle vzhledu kanceláře budují první dojem z celé firmy. Každý má jinou představu o tom, jak by měla kancelář vypadat, avšak shodneme se na tom, že moderní kancelář by měla být praktická, flexibilní a jednoduchá, tak aby vás zbytečně… Tento výjimečný kousek seženete bezprostředně tady na webu zařazený v rubrice kancelářské skříně. Mrkněte na ještě další výrobky ve zmíněné kategorii za báječnou cenu.

Tento designový kus Tempo Kondela Skříňka se zámkem Tempo Asistent New 2, dub sonoma od známé společnosti Tempo Kondela jednoduše najdete právě ve výprodejové akci! Nabídky již od 3 360 Kč.