Kancelářské křeslo ZITA — ekokůže, více barev Krémová

Komfortní kancelářské otočné a výškově stavitelné křeslo. Zádová opěrka i sedadlo jsou vyrobeny z kvalitní ekologické PU... více informací »
Kancelářské křeslo ZITA — ekokůže
Značka: Kup Židle
5 190 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Komfortní kancelářské otočné a výškově stavitelné křeslo. Zádová opěrka i sedadlo jsou vyrobeny z kvalitní ekologické PU kůže s kontrastním prošitím. U tohoto křesla má zádová opěrka mírně sklon v zad v základní pracovní pozici. Disponuje houpacím mechanismem celého korpusu s aretací pouze v základní pracovní poloze, s regulací tuhosti v závislosti na váze uživatele. 
Tuhost mechanismu se ovládá pomocí utahování a povolování šroubu umístěného pod sedákem. Područky nejsou stavitelné, vyrobeny z plastu v laku, v barvě stříbra a ekologické kůže v dané barvě křesla. Výška sedu se reguluje plynovým pístem. K základnímu vybavení patří plastový barvený kříž v barvě stříbra s černými koncovkami, které chrání proti poškrábaní a plastové kolečka na koberec nebo linoleum. Kolečka lze za příplatek vyměnit za pogumovaná, vhodná na dřevěné a plovoucí podlahy. 
Parametry:
Celková výška109-117Hloubka sedu53Nosnost120Výška opěráku70Výška sedu48-55Šířka opěráku54Průměr kříže/mm700


Často hledaný produkt můžete najít bezprostředně tady u nás v populární kategorii kancelářská křesla. Nyní můžete získat skvělé kusy z této známé sekce za outletovou cenu! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás také další prověřené kousky značky Kup Židle. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Kup Židle vám nabízí vynikající produkty. A tady je důkaz!