Dětská herní židle na kolečkách NEMO – ekokůže, červená

Dětská herní židle na kolečkách NEMO je moderní židle, která je zajímavá tvarem opěráku. Skvěle se hodí do každého... více informací »
Dětská herní židle na kolečkách NEMO – ekokůže
Značka: Kup Židle
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská herní židle na kolečkách NEMO je moderní židle, která je zajímavá tvarem opěráku. Skvěle se hodí do každého...

Dětská herní židle na kolečkách NEMO je moderní židle, která je zajímavá tvarem opěráku. Skvěle se hodí do každého dětského pokoje. Židle je čalouněna kvalitní a odolnou ekokůží. Součástí jsou i měkké područky, ty pomohou uvolnit napětí a vytvoří pohodlné prostředí. Židle je navíc vybavena houpacím mechanismem. Velkou výhodou je nastavitelná výška židle. Pohyb po místnosti umožňují kolečka vhodná na měkké podlahy a koberce. Nosnost je 110 kg. 
Rozměry:

– šířka: 59 cm
– hloubka: 60 cm

– výška: 90-100 cm
– výška sedu: 42-52 cm
 
Materiál:
– eko kůže
– perforovaná eko kůže
– membránová tkanina
 
Další informace: 
– houpací mechanismus

Často hledaný výrobek získáte zrovna tady na našem webu zařazený v rubrice dětské židle a stoly! Vyberte si podobné produkty ve zmiňované kategorii ve výhodné akci! Populární značka Kup Židle svým zákazníkům nabízí prvotřídní výrobky. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás další prověřené zboží od dodavatele Kup Židle. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento neodolatelný produkt Dětská herní židle na kolečkách NEMO – ekokůže, červená značky Kup Židle můžete najít na našich stránkách se slevou. Právě teď jen za 2 099 Kč.