Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářské psací stoly
  4. Elektricky výškově nastavitelný stůl ELEVO— černá / buk, 140 cm

Elektricky výškově nastavitelný stůl ELEVO— černá / buk, 140 cm

Akční a ve slevě produkt Elektricky výškově nastavitelný stůl ELEVO— černá / buk, 140 cm od skvělé a známé značky Kup Židle snadno můžete pořídit momentálně na webu skutečně výhodně! Výhodně za 6 590 Kč.
Elektricky výškově nastavitelný stůl ELEVO— černá / buk

Pokud nesnesete dlouhou práci v sedě u počítače, polohovací ergonomický stůl ELEVO vám přijde vhod. Nejen že se výškově přizpůsobí uživateli, ale zároveň mu umožní pouhým stisknutím tlačítka pracovat pohodlně i ve stoje.
Stůl je vybavený motorem, který dovede zvednout pracovní desku až o 40 cm. Ovládá se na boku jednoduše skrze LED dotykové ovládání. Stůl si umí zapamatovat až 4 výškové polohy, mezi kterými pak lze stisknutím tlačítka přepínat. Je tak ideální i v případě, že u stolu střídá více lidí — na ovladači si každý uloží do paměti výšku pracovní desky, která mu vyhovuje, a tu si pak jednoduše nastaví. Zároveň můžete jeden z paměťových slotů využít pro práci ve stoje. Přepínání poloh se nemusíte bát — stůl je vybavený antikolizním systémem, který zastaví pohyb desky v případě, že narazí na překážku.
Deska modelu ELEVO je vyrobená z lamina v dekoru buk a samotná pracovní plocha je pak zvláště vyvedená v dekoru běleného buku. Položené jsou na stabilní podnoži z pevného kovu. Stůl je vybavený i kabelovou průchodkou, skrze níž můžete jednoduše vést potřebné kabely od počítače a další elektroniky. Nosnost 80 kg.
Rozměry

Šířka 140 cm
Hloubka 60 cm
Výška 72-116 cm
Napětí 230 V