Mžidle.cz - katalog sedacího nábytku
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářské psací stoly
  4. Elektricky výškově nastavitelný stůl UPLIFT — 160 cm, bílá / černá

Elektricky výškově nastavitelný stůl UPLIFT — 160 cm, bílá / černá

Vynikající produkt Elektricky výškově nastavitelný stůl UPLIFT — 160 cm, bílá / černá od výrobce s dlouholetou historií Kup Židle jednoduše můžete získat teď za nejnižší cenu! V akci za 9 790 Kč.
Produkt bez obrázku

Práce, škola, zábava a to vše v jednom?

Rozhodli jsme se potěšit i pilné studenty a poctivé pracanty. Přinášíme proto tento kvalitní stůl s nastavitelnou výškou ve třech barevných kombinacích desky stolu. Stůl působí jemným designem a má jednoduchou konstrukci, která ovšem plní všechny požadavky kvality. Samozřejmostí je, že tento stůl vyhovuje i potřebám hráčů, kterým se líbí jednoduchost a nevyžadují RGB podsvícení.

Ve stoje nebo vsedě? 

Spousta lidí v dnešní době se odvrací od klasické práce vsedě a čím dál tím více preferují možnost pracovat ve stoje. Nejlepší možností je, když to můžete střídat podle libosti. Aby to vše bylo možné, potřebujete stůl, který má elektricky nastavitelnou výšku. A co takhle vyzkoušet novinku stůl UPLIFT ve třech barevných kombinacích? Pokročilý systém plynulého nastavení výšky od 74 do 116 cm umožňuje práci jak vsedě, tak i ve stoje a stůl se vždy dokonale přizpůsobí velikosti Vaší postavy. Nejkvalitnější materiál, odolnost a spolehlivost.

Tři verze pracovní plochy – jeden stůl!
Temná černá? Elegantní bílá? Nebo hnědá klasika? U tohoto stolu UPLIFT si můžete vybrat ze tří variant barvy pracovní desky. Pokud jste fanoušci černé barvy, není problém. Preferujete jasnější a elegantní barvy? Bilá je pro Vás ta pravá. Není nad klasiku v hnědé barvě? I tu máme! Díky tomuto si každý najde svou vysněnou kombinaci, která dokonale zapadne do Vašeho herního doupěte či pracovny. Pracovní plocha je potažena speciálním materiálem, který ji dokonale chrání před mechanickým poškozením a dokonce i chemikáliemi, které by mohly na stole způsobit skrvny nebo trvalé poškození.

Radost z vítězství nebo frustrace z prohry? Nevydařený projekt?

Málokterý stůl, ať už se jedná o herní stůl nebo pracovní stůl, plní vizitku „rage safe“ na 100 %. U tohoto stolu však jistotu máte. Prohráváte? Nevadí. Nevyšel vám pracovní projekt? Dejte průchod svým emocím. Dodatečné výztuhy, které byly nainstalovány na místa zodpovědná za stabilitu, zajistí, že Vaše prohry i výhry nebudou mít na stůl žádný vliv. Tak jen s chutí do toho a zjistěte pravou podstatu „rage safe“.

Obrovská pracovní deska – nekonečný prostor
Máte málo místa na Vašem herním stole? Už nevíte kam položit pracovní projekty? Stůl UPLIFT je tady pro Vás. Šířka 160 cm a hloubka 75 cm zajistí, že slovo „prostor“ ziská úplně nový rozměr. Práce, škola a zábava – toto vše s novým stolem UPLIFT. Na pravé straně desky naleznete inteligetní ovládací panel – kdy pomocí jediného stisku můžete nastavit výšku stolu přesně podle vašich požadavků. Speciální procesor se postará, aby oba motory zvedacího mechanismu pracovaly souběžně. Navíc lze uložit až dvě výškové úrovně, které zůstanou uloženy v paměti procesoru i po vyputí stolu ze zásuvky. Motory stolu jsou velmi tiché a nemusíte se bát, že při svých nočních pařbách budete rušit jiné členy domácnosti. A co velmi nízká spotřeba energie ? ANO!

Dva kabelové rošty a držák na sluchátka – co více si přát.

Čím více příslušenství používáte, tím více kabelů potřebujete. A kam všechny tyto kabely uložit? Správný „cable management“ je základ pro to, abyste měli pořádek na stole i kolem něj. Tento model má ze spodní strany desky dva kabelové rošty, kde můžete snadno uložit své kabely. Rošty jsou vyrobeny z kvalitního pružného materiálu, který si uchovává své vlastnosti i po letech používání. Na přední straně vlevo naleznete stylový držák pro Vaše sluchátka nebo gamepady. Kdykoliv během bouřlivých bitev nebo klidné práci si můžete své doplňky odložit a mít zase o něco více prostoru pro Vaše další nápady.

Všichni u jednoho stolu! Práce, škola i zábava.
Lze tyto tři činnosti vykonávat na jednom místě? A co takhle s pomocí jediného kusu nábytku? Ano a Ano! Univerzálnost tohoto stolů nezná meze. Poctivý pracant? Pilný student? Nebo vášnivý hráč her? Všichni tři jste vítáni u tohoto nového stolu UPLIFT.

Rozměry:

Délka 160 cm
Hloubka 75 cm
Výška 74 – 116 cm
Nosnost 90 kg