Relaxační TV křeslo MIRON s elektrickým polohováním — kapučíno, kov

Pohodlné televizní křeslo Miron s elektricky ovládaným polohováním bude váš nejoblíběnější kus nábytku. Díky skvělému... více informací »
Relaxační TV křeslo MIRON s elektrickým polohováním — kapučíno
Značka: Kup Židle
8 990 Kč
Ověřit dostupnost
Pohodlné televizní křeslo Miron s elektricky ovládaným polohováním bude váš nejoblíběnější kus nábytku. Díky skvělému...

Pohodlné televizní křeslo Miron s elektricky ovládaným polohováním bude váš nejoblíběnější kus nábytku. Díky skvělému polstrování vám bude čas při relaxaci nebo sledování oblíbeného pořadu utíkat jako voda. A pokud budete chtít změnit polohu, jednoduše navolíte pozici ovladačem. Zkrátka pohoda, bez zbytečného vstávání. Čalounění příjemnou a odolnou látkou, nosnost 130 kg.
Hlavní výhody relaxačního TV křesla s elektrickým polohováním MIRON

Elektrické polohování
Praktická kapsa na ovladač
Masivní polstrování
Stabilita díky kovové konstrukci
Čalounění odolnou látkou, která se snadno udržuje

Na ovladači lze polohovat výsuvnou podnožku, sklopení opěráku a navíc lze křeslo polohovat až do vzpřímené polohy, kdy můžete z křesla vstát bez pomoci. Díky pevné kovové konstrukci je navíc křeslo velice stabilní a odolné proti jakémukoliv překlopení. 
Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky. Na vnější straně křesla je velmi praktická látková kapsa na ovladač polohování. Díky tomuto ovladači si můžete upravit polohu křesla včetně výsuvné podnožky na nohy dle své libosti.
Parametry produktu:

Materiál kostry:
KovMasiv

Materiál sedáku:
Látka

Výška sedu:
43-50 cm

Šířka (cm):
69

Hloubka (cm):
88-157

Výška (cm):
100-138

Šířka sedu:
51 cm

Hloubka sedu:
54 cm

Nosnost (kg):
130

Demontované:
Ano

Hmotnost
47 kg

Oblíbený a akční produkt Relaxační TV křeslo MIRON s elektrickým polohováním — kapučíno, kov můžete získat bez obtíží na našich stránkách v rubrice obývací pokoj. Nyní koupíte další výrobky ze zmíněné sekce jednoduše online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele Kup Židle. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Relaxační TV křeslo MIRON s elektrickým polohováním — kapučíno, kov od skvělé a známé značky Kup Židle lze nakoupit zde nyní za skvělou cenu. Nyní pořídíte za 8 990 Kč.