Kancelářská ergonomická židle XPRO GREY — černá, nosnost 150 kg

Unikátní produkt Kancelářská ergonomická židle XPRO GREY — černá, nosnost 150 kg od top výrobce Kup Židle jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce za rozumné peníze! Výhodně za 3 880 Kč.
Kancelářská ergonomická židle XPRO GREY — černá
Značka: Kup Židle
3 880 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Pokud hledáte spolehlivou ergonomickou židli s výborným poměrem cena / výbava, představuje model XPRO GREY v atraktivním provedení se světle šedými plasty skvělou volbu. V ceně stavitelné područky, univerzální kolečka, nastavitelný podhlavník a bederní opěra s hloubkovou i výškovou pozicí. Vhodné pro postavy do 180 cm. Prodloužená záruka na 36 měsíců, nosnost 150 kg.
Hlavní výhody ergonomické židle XPRO GREY

Výškově a úhlově nastavitelný podhlavník
Výškově a hloubkově nastavitelná bederní opěrka
Synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací
2D nastavitelné područky s měkčenou plochou
Univerzální pogumovaná kolečka o průměru 60 mm
Kvalitní potah s odolností 100 000 cyklů
Kříž z leštěného hliníku
Nosnost až 150 kg
Výhodná cena

Kancelářská židle XPRO GREY může směle konkurovat modelům střední a vyšší třídy, a to i přes fakt, že ji lze pořídit za necelé čtyři tisíce korun. Nabízí totiž vše, co by měla ergonomická židle pro 8hodinové sezení mít.
Srdcem židle je synchronní mechanismus s vícepolohovou aretací, samozřejmostí pak 2D nastavitelné područky, které dají odpočinout unaveným rukám. Pro ještě komfortnější sezení je židle vybavená nastavitelnou bederní podpěrou (úhlově a hloubkově) a nastavitelným podhlavníkem (výškově a úhlově), na němž si můžete při pracovní pauze opřít hlavu. Základna modelu je z leštěného hliníku, kolečka jsou pogumovaná a vhodná na všechny typy povrchů a mají velkorysý průměr 60 mm. Nezanedbatelnou předností židle je i velmi pevný potah s odolností 100 000 cyklů.
Parametry:

výška sedáku 49 až 58 cm
rozměr sedáku 49 x 50 cm
opěrka zad 56 x 82 cm
výška křesla 125 – 134 cm
nosnost do 150 kg
hmotnost 20 kg