Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, černé

Kancelářské křeslo Porto, černé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v... více informací »
Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Porto, černé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v...

Kancelářské křeslo Porto, černé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu Porto totiž pominou veškeré bolesti a nepříjemnosti, a vy se tak v klidu budete moci soustředit na vaši práci. Prvotřídní materiály, ale i možnosti nastavení křesla Porto zajistí maximální přizpůsobení sedícímu a poskytnou správnou oporu pro zdravé držení těla během sezení. K čalounění opěráku křesla je použita velmi pevná eko kůže v elegantní černé barvě. Tuto eko kůži také najdeme… Povedený produkt Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, černé můžete pořídit ještě tady u nás v populární sekci židle do kanceláře. Připravili jsme pro vás parádní výrobky z této populární kategorie za super ceny. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více kvalitních produktů značky Global Income s.c.. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Global Income s.c. vyrábí vynikající výrobky. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Kvalitní a levný produkt Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, černé od společnosti Global Income s.c. můžete dostat zde za parádní cenu. Zrovna nyní za cenu 3 990 Kč.