Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, látkové černé

Kancelářské křeslo Porto, látkové černé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při... více informací »
Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto
3 990 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Porto, látkové černé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při...

Kancelářské křeslo Porto, látkové černé Kancelářské křeslo Porto je křeslo pohodlné díky každému svému prvku. Při sezení v křeslu Porto totiž pominou veškeré bolesti a nepříjemnosti, a vy se tak v klidu budete moci soustředit na vaši práci. Prvotřídní materiály, ale i možnosti nastavení křesla Porto zajistí maximální přizpůsobení sedícímu a poskytnou správnou oporu pro zdravé držení těla během sezení. K čalounění opěráku křesla je použita velmi pevná látka v elegantní černé barvě. Tuto látku najdeme také… Tento nejprodávanější produkt Global Income s.c. Kancelářské pořídíte bez obtíží tu v sekci židle do kanceláře. Podívejte se na oblíbené výrobky z naší sekce za super peníze!

Kvalitní a žádaný produkt Global Income s.c. Kancelářské křeslo Porto, látkové černé od top výrobce Global Income s.c. jde pořídit právě nyní na našich stránkách za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 3 990 Kč.