Fitness bobek Topstar SITNESS 5 – integrovaný gymnastický míč, oranžová

Moderní fitness bobek SITNESS 5 s integrovaným gymnastickým míčem zajišťuje zdravé sezení bez bolesti zad a kloubů. Je potažený... více informací »
Fitness bobek Topstar SITNESS 5 – integrovaný gymnastický míč
Značka: Top Star
4 361 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní fitness bobek SITNESS 5 s integrovaným gymnastickým míčem zajišťuje zdravé sezení bez bolesti zad a kloubů. Je potažený...

Moderní fitness bobek SITNESS 5 s integrovaným gymnastickým míčem zajišťuje zdravé sezení bez bolesti zad a kloubů. Je potažený 3D síťovinou s možností regulace hustoty nafouknutí, v balení je i pumpička. Sedák je pohyblivý ve třech směrech a tak udržuje v rovnováze vaši páteř a zároveň procvičuje zádové svalstvo. Nosnost 110 kg.
FITNESS BOBEK SITNESS 5

ve třech směrech pohyblivý sedák udržuje v rovnováze vaši páteř, drží ji vždy ve správné pozici a procvičuje během sezení zádové svalstvo
futuristická alternativa sezení s regulovatelným tlakem podle hmotnosti sedícího
rozmanité využití od moderních domácích kanceláří až po různé čekárny
na zvláště citlivé povrchy doporučujeme speciální ochranné podložky pod židle

ROZMĚRY

výška sezení 55 cm
průměr sedáku 45 cm

Tento diskontní produkt seženete pohodlně tady u nás v rubrice kancelář. Nyní pořídíte další zboží ve zmiňované rubrice za super cenu. Naše nabídka je široká, mrkněte také na více kousků od dodavatele Top Star. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Top Star představuje vysoce kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Kvalitní a oblíbený produkt Fitness bobek Topstar SITNESS 5 – integrovaný gymnastický míč, oranžová od dodavatele zboží Top Star můžete dostat zde za skvělou cenu! Výhodně teď u nás za 4 361 Kč.