Halmar Dětská židle Flash 2, šedá/zelená

Dětská židle Flash 2, šedá/zelená Levná dětská kolečková židle FLASH 2 šedo-zelené barvy nabídne za skvělou cenu... více informací »
Halmar Dětská židle Flash 2
Značka: Halmar
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Dětská židle Flash 2, šedá/zelená Levná dětská kolečková židle FLASH 2 šedo-zelené barvy nabídne za skvělou cenu...

Dětská židle Flash 2, šedá/zelená Levná dětská kolečková židle FLASH 2 šedo-zelené barvy nabídne za skvělou cenu překvapivě dobrou ergonomii i míru komfortu. Potěší také širokým spektrem nastavení, což z ní činí univerzální židli pro děti i dospívající, která se navíc hodí k jakémukoliv psacímu stolu. Opěradlo je samostatné a poskytuje dobrou oporu zad, a to včetně bočního vedení páteře. Nabídne příjemně tuhé polstrování a komfortní čalounění z prodyšné membránové tkaniny. Tou je ostatně potažen i sedák…
Hodně povedený produkt Halmar Dětská židle Flash je k sehnání právě tu umístěný v sekci dětské židle a stoly! Připravili jsme parádní produkty z naší sekce za výborné peníze! V očích zákazníků populární značka Halmar pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží.

Výjimečný produkt Halmar Dětská židle Flash 2, šedá/zelená od odblíbeného výrobce Halmar naleznete na našich stránkách opravdu výhodně. Nyní pořídíte jen za 1 190 Kč.