Halmar Dětská židle PURE, růžová

dimensions: 43/42/78-89/45-56 cm, basic mechanism, polypropylene / eco leather, color: pink Dětská židle Pure, růžová Dětská židle... více informací »
Halmar Dětská židle PURE
Značka: Halmar
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
dimensions: 43/42/78-89/45-56 cm, basic mechanism, polypropylene / eco leather, color: pink Dětská židle Pure, růžová Dětská židle...

dimensions: 43/42/78-89/45-56 cm, basic mechanism, polypropylene / eco leather, color: pink Dětská židle Pure, růžová Dětská židle PURE je vkusný a elegantní prvek, který zaujme i ty nejmladší uživatele. Židle se bude skvěle vyjímat v jakémkoliv dětském pokoji. Zaujme také svojí jednobarevnou kombinací. Sedák je pokrytý ekologickou kůží, zvolením eko kůže je zaručena také snadná údržba sedáku, zatímco ergonomicky zakulacené opěradlo je vyrobeno z pevného děrovaného polypropylenu. Židle dále disponuje…
Zcela unikátní produkt Halmar Dětská židle PURE, růžová můžete najít právě teď na webu v kategorii dětské židle a stoly! Nyní můžete najít ještě další výrobky z naší kategorie v bezva akci. Máme toho více, podívejte se také na více produktů od dodavatele Halmar. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Halmar Dětská židle PURE, růžová od výrobce s dobrým jménem Halmar máte možnost získat momentálně na webu skutečně výhodně. Nabídky od 1 490 Kč.