Halmar Podnožka Hexa, béžová

dimensions: 80/80/35 cm, material: cloth, color: beige Podnožka Hexa, béžová Podnožka Hexa je naprosto ideálním kouskem vybavení,... více informací »
Halmar Podnožka Hexa
Značka: Halmar
1 890 Kč
Ověřit dostupnost
dimensions: 80/80/35 cm, material: cloth, color: beige Podnožka Hexa, béžová Podnožka Hexa je naprosto ideálním kouskem vybavení,...

dimensions: 80/80/35 cm, material: cloth, color: beige Podnožka Hexa, béžová Podnožka Hexa je naprosto ideálním kouskem vybavení, který okoření každý interiér. Tato podnožka zaujme především svým pětiúhelníkovým tvarem. Její nepříliš vysoký, ale především široký tvar z ní navíc pak učiní pohodlné místo k odpočinku. Podnožka Hexa je tedy kus nábytku jedinečného tvaru, který zapadne do moderních trendů různých prostor. Bude skvělým doplňkovým místem k sezení v obývacím pokoji, ale skvěle zapadne i do… Hodně prodávaný výrobek Halmar Podnožka Hexa, béžová můžete pořídit právě zde na webu zařazený v kategorii taburety. Podívejte se na ještě další kusy ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento exkluzivní produkt Halmar Podnožka Hexa, béžová od známé kvalitní značky Halmar snadno seženete v naší nabídce ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 1 890 Kč.