Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému... více informací »
Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY
Značka: Halmar
3 290 Kč
Ověřit dostupnost
Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému...

Jídelní rozkládací stůl Maurycy Jídelní stůl MAURYCY nabídne moderní design, jednoduchý a zároveň lehký styl. Díky svému provedení se stůl hodí do všech tradičních i moderních domácností, kuchyní nebo jídelen. Jednoduchá konstrukce a jednotné barvy zapadnou do každého interiéru a stůl bude tak ozdobou vašich domovů. Díky šikovnému, na ovládání jednoduchého, mechanismu, lze desku stolu rozložit do délky 158 cm. To využijete především při větší rodinné sešlosti, kdy je potřeba větší prostor pro stolování.…
Tento nejprodávanější produkt Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson můžete dostat pohodlně na stránkách zařazený v rubrice stoly do jídelny. Připravili jsme pro vás podobné zboží ze zmíněné sekce jednoduše online! Naše nabídka je široká, u nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Halmar vám představuje prvotřídní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento výjimečný výrobek Halmar Jídelní rozkládací stůl MAURYCY, dub grandson od kvalitní společnosti Halmar jednoduše najdete zrovna za super peníze! Nabídky již od 3 290 Kč.