Halmar Jídelní stůl VISION, bílý

extension table, dimensions: 160-200/90/76 cm, material: lacquered MDF / stainless steel, color: white Jídelní stůl VISION je moderní a... více informací »
Halmar Jídelní stůl VISION
Značka: Halmar
11 690 Kč
Ověřit dostupnost
extension table, dimensions: 160-200/90/76 cm, material: lacquered MDF / stainless steel, color: white Jídelní stůl VISION je moderní a...

extension table, dimensions: 160-200/90/76 cm, material: lacquered MDF / stainless steel, color: white Jídelní stůl VISION je moderní a originální stůl, který zapůsobí především na zákazníky se smyslem pro moderní design. Stůl se stane ozdobou každé jídelny či kuchyně, kam skvěle zapadne. Kromě toho je také rozkládací, a to až na celých 200 cm. Stůl VISION je vyroben z velmi kvalitních materiálů, a především s tou největší péčí. Podnož a deska stolu jsou vyrobené z lakovaného MDF v bílé barvě. Tato celková…
Zlevněný produkt dostanete právě na webu v sekci stoly do jídelny. Připravili jsme parádní výrobky ve zmíněné kategorii za příznivou cenu. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků značky Halmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený kousek Halmar Jídelní stůl VISION, bílý od skvělého výrobce Halmar snadno můžete pořídit v naší nabídce trvale výhodně! Nyní pořídíte jen za 11 690 Kč.