Halmar Jídelní stůl ONYX, bílý

extension table, dimensions: 160-200/90/76 cm, material: lacquered MDF / stainless steel, color: white Jídelní stůl ONYX je moderní... více informací »
Halmar Jídelní stůl ONYX
Značka: Halmar
14 190 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

extension table, dimensions: 160-200/90/76 cm, material: lacquered MDF / stainless steel, color: white Jídelní stůl ONYX je moderní stůl s originálním designem. Je perfektním řešením pro všechny jednoduché a stylové interiéry, včetně minimalistických interiérů, kterým dodá styl a eleganci. Provedení stolu je masivní, ale především velice luxusně působící. Stůl ONYX však nedisponuje pouze originálním provedením, ale také funkčností v podobě rozkládací funkce. Stůl ONYX se mimo jiné vyznačuje také…
Akční produkt Halmar Jídelní stůl ONYX, bílý lze získat pohodlně tu na stránkách ve známé sekci stoly do jídelny! Získejte akční produkty z naší rubriky z pohodlí domova. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další kousky od značky Halmar. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Halmar dodává velmi kvalitní sortiment A to je teprve začátek!