Halmar Kancelářské křeslo VOYAGER, modrá/černá

TILT mechanism, dimensions: 64/61/115÷125 cm, material: membrane cloth, color: blue/black Kancelářská židle VOYAGER Vás na první... více informací »
Halmar Kancelářské křeslo VOYAGER
Značka: Halmar
2 880 Kč
Ověřit dostupnost
TILT mechanism, dimensions: 64/61/115÷125 cm, material: membrane cloth, color: blue/black Kancelářská židle VOYAGER Vás na první...

TILT mechanism, dimensions: 64/61/115÷125 cm, material: membrane cloth, color: blue/black Kancelářská židle VOYAGER Vás na první pohled zaujme moderním a zároveň elegantním designem, který si zamilujete. Sedák i opěrák židle jsou čalouněny do kvalitní membránové látky modré barvy. Pod sedákem je plně stavitelný mechanismus TILT, který umožňuje regulaci výšky židle, sklonu opěráku a nastavení hloubky sedáku. Výšku je možné zafixovat a lze nastavit také houpání. Součástí jsou také plastové područky a…
Tento výjimečný kus Halmar Kancelářské křeslo VOYAGER, modrá/černá máte možnost koupit zrovna tu na našem webu ve známé kategorii židle do kanceláře! Připravili jsme ještě jiné produkty z této kategorie za nejlepší ceny!

Vynikající výrobek Halmar Kancelářské křeslo VOYAGER, modrá/černá od výrobce se zárukou kvality Halmar je k získání právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně teď u nás za 2 880 Kč.