Halmar Dětská židle Matrix, černá/růžová

basic mechanism, dimensions: 48/53/78-88/41-51, material: eco leather / cloth, color: black / pink Dětská židle Matrix,... více informací »
Halmar Dětská židle Matrix
Značka: Halmar
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
basic mechanism, dimensions: 48/53/78-88/41-51, material: eco leather / cloth, color: black / pink Dětská židle Matrix,...

basic mechanism, dimensions: 48/53/78-88/41-51, material: eco leather / cloth, color: black / pink Dětská židle Matrix, černá/růžová Dětská židle Matrix moderního designu, která se hodí nejen do dětských pokojíků, ale lze také využít i v ordinacích, kancelářích či pracovnách. Provedení sedací části je velice rafinované, jelikož jsou k čalounění použity dva materiály. K čalounění vnitřní strany je použita kvalitní tkanina, která je pro nevšední vzhled po celém svém rozsahu prošita. K čalounění vnější… Tento nejprodávanější kus Halmar Dětská židle Matrix, černá/růžová je k sehnání teď tady na webu zařazený v kategorii dětské židle a stoly! Nyní pořídíte oblíbené zboží z této sekce za skvělou cenu! To však není vše, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Halmar. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Halmar dlouhodobě poskytuje top sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Neodolatelný produkt Halmar Dětská židle Matrix, černá/růžová originál od výrobce Halmar snadno naleznete právě nyní téměř zdarma! Nabídky již od 1 690 Kč.