Halmar Dětská židle Toby, šedá/zelená

dimensions: 44/52/78-90/41-53 cm, simple mechanism, membrane cloth, color: grey / green Dětská židle Toby, šedá/zelená Pokud hledáte... více informací »
Halmar Dětská židle Toby
Značka: Halmar
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
dimensions: 44/52/78-90/41-53 cm, simple mechanism, membrane cloth, color: grey / green Dětská židle Toby, šedá/zelená Pokud hledáte...

dimensions: 44/52/78-90/41-53 cm, simple mechanism, membrane cloth, color: grey / green Dětská židle Toby, šedá/zelená Pokud hledáte pro své děti hravou židli, která poroste společně s nimi a skvěle doplní jejich dětský pokoj, je židle Toby přesně tím, co hledáte. Díky základnímu mechanismu, poskytuje výškové nastavení, které bude vyhovovat dětem v různém věkovém rozmezí. Barevné čalounění je velice hravé a jistě vaše děti potěší. Na opěráku naleznete čalounění, které je vytvořené z tkaniny ve dvou…
Nejprodávanější produkt je k sehnání snadno tady a teď na našem webu ve známé rubrice dětské židle a stoly. Nyní můžete získat jiné produkty z této známé kategorie za super ceny. U zákazníků oblíbený výrobce Halmar má na skladě špičkový sortiment. Nové kousky každý den.

Tento velmi žádaný výrobek Halmar Dětská židle Toby, šedá/zelená s osvědčenou značkou Halmar snadno najdete tady a teď právě ve výprodejové akci. Nabídky od 1 490 Kč.